Consultancy

Onze consultants zijn snelle denkers met een scherp luisterend oor: jouw partner in complexe maatschappelijke en organisatievraagstukken.

Communicatie

Vakkundig geplande campagnes en projectcommunicatie op basis van een veelzijdige mediamix, met gevoel voor boodschap en doelgroep.

Creatie

Veelzijdige teams van goed op elkaar ingespeelde, creatieve professionals leveren meeslepende producties die verrassen, boeien en helderheid brengen.
Wat we doen

Ons team bestaat uit verschillende specialisten.

Maak kennis met onze impactmakers!
Of bekijk onze vacatures!

Peter Kasbergen
Algemeen Directeur
peter@public-cinema.com
+31 (0)6 285 089 48
LinkedIn
Ruben Köster
Directeur HR & Bedrijfsvoering | Creatief strateeg
ruben@public-cinema.com
+31 (0)6 470 922 11
LinkedIn
Thijs Kasbergen
Creatief Directeur
thijs@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Nicolien Schermer
Visual Consultant | Graphic Recorder
nicolien@public-cinema.com
+31 (0)6 487 703 76
LinkedIn
Iris Oversier
Visual Consultant | Projectmanager
iris@public-cinema.com
+31 (0)6 825 857 03
LinkedIn
Gerline den Hartog
Art Director
gerline@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Joris van der Heijden
Daphne Koekkoek
Office Manager
daphne@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Demylee Hoogendijk
Assistent Controller
demylee@public-cinema.com
+31 (0)20 700 82 31
LinkedIn
Dennis Molema
Social Media & Online Marketing
dennis@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Damian Förster
Jr. Grafisch Vormgever
damian@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Nanda Borst
Teamleider Design
nanda@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Valéry Overhoff
Grafisch Ontwerper
valery@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Kevin Verbeek
Animator
kevin@public-cinema.com
0207008231
Elien Hagedoorn
Projectmanager
elien@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Jesse Tuenter
Cameraman | Video Editor
jesse@public-cinema.com
0207008231
Chantal Wijkmans
Video Editor
chantal@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Jos Verduyn Lunel
Video Editor
jos@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Anjay Korpelshoek
Jr. Animator
anjay@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Danny Algera
DTP'er
danny@public-cinema.com
0207008231
Anita van der Meulen
Visual Consultant | Projectmanager
anita@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Sanne Prins
Projectmanager
sanne@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Sandra Janssen
Creative Producer
sandra@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn
Marije Dudink
Animator | Illustrator
marije@public-cinema.com
0207008231
LinkedIn

Public Cinema is gevestigd in De Vlugt in Amsterdam. De Vlugt is een voormalige middelbare school. Tegenwoordig is het een broedplaats voor kunstenaars en creatieve ondernemers.

Vacatures

Ons team is hard groeiende. En daarom zijn wij op zoek naar specialisten.

Vanuit onze analytische achtergrond begrijpen we jouw organisatie-vraagstuk haarfijn. En vanuit onze creatieve kracht bedenken we samen de perfecte oplossingen. Strategisch, innovatief en gericht op impact.

Diverse stagevacatures
Fulltime
Social designer
Fulltime
Senior communicatieadviseur
32-40u
Medior communicatieadviseur
32-40u
Project- en accountmanager video
32-40u

We leven in een wereld vol complexe vraagstukken en levensgrote uitdagingen. Dat vraagt om nieuwe invalshoeken, methoden en oplossingen voor complexe vraagstukken. 

Die bieden wij met originele combinaties van analyse, creativiteit, communicatie, ontwerp en verbeelding. 



Meer over ons
Locatie
Burgemeester de Vlugtlaan 125, Amsterdam
Contact
info@public-cinema.com
+31 (0)20 700 82 31
Volg ons